ניצן גולדברג מונה לסמנכ"ל מכירות של קבוצת תנובה

מנכ"ל קבוצת תנובה אייל מליס הודיע היום על מינויו של ניצן גולדברג לסמנכ"ל המכירות של תנובה. גולדברג יחליף את איל ארד שהודיע לפני כחודש על בקשתו לסיים את תפקידו ועל החלטתו לצאת לדרך חדשה ולאתגרים חדשים.


גולדברג עבד באסם 18 שנים, במהלכם טיפס במדרג התפקידים השונים – ביניהם סמנכ"ל הסחר של גלידות נסטלה, משנה למנכ"ל קבוצת אסם סחר ומנהל שוק פרטי ובתפקידו האחרון מנכ"ל קבוצת אסם סחר ודירקטור במטרנה.  הצלחות רבות נזקפות לגולדברג, שהבולטות שביניהן- הובלת המהפך בגלידות נסטלה, בו היה שותף מרכזי, והובלת שינוי ארגוני אסטרטגי לרבות הקמת ערוץ הנוחות (אימפלס) באסם אשר תרם רבות לצמיחה במכירות ולעלייה בנתחי השוק בימים בהם שוק המזון חווה טלטלות וקשיים רבים.
גולדברג הוא יליד 1969, נשוי ואב ל- 3 ילדים, לוחם לשעבר בגדוד צנחנים.

אייל מליס מנכ"ל קבוצת תנובה שב והודה לארד על כהונתו  ועל כך שהוביל במצויינות ראויה להערכה את חטיבת המכירות להישגים משמעותיים באמצעות קשר חם עם הלקוחות ושירות מצויין.

באשר למינויו של ניצן גולדברג אמר מליס כי: "תנובה עומדת היום אל מול אתגרים גדולים ומורכבים בשוק המזון הישראלי. לניצן ניסיון רב ומגוון בתפקידים שונים במכירות, בסחר, בהפצה ובלוגיסטיקה. ניצן ניהל מערכי מכירות וסחר גדולים, היה שותף לבניית אסטרטגית סחר, מכירות והפצה ושותף למהלכים אסטרטגיים לרבות כניסה לקטגוריות חדשות, חדשנות והשקות רבות".

עוד הוסיף מליס ואמר- "ניצן מביא איתו ניסיון עצום בעולם מכירות הקמעונאיות בישראל  ואני סמוך ובטוח  שניסיונו  ויכולות המנהיגות והניהול שלו, יסייעו לו להוביל את צוות המכירות המצוין של תנובה אל עבר האתגרים הרבים העומדים בפנינו".

ניצן יכנס לתפקידו במהלך הרבעון השני של השנה.