אייל מליס מונה למשנה למנכ"ל קבוצת תנובה

05/09/2012

ד"ר שמואל אבן, יו"ר ועד ההנהלה של תנובה: "המינוי משקף את הערכת ועד ההנהלה ליכולותיו הגבוהות של מליס לסייע לקבוצה להתפתח ולעמוד ביעדיה"


​אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה: " קבוצת תנובה מבצעת פעולות שונות שנועדו לסייע לנו להיערך לאתגרים הרבים העומדים בפנינו. מינויו של מליס כמשנה למנכ"ל תנובה יאפשר לקבוצה להיעזר בניסיונו הרב לנושאים הקשורים לקבוצה כולה".

ועד ההנהלה של תנובה, בראשותו של ד"ר שמואל אבן, אישר בשבוע שעבר את מינוי של אייל מליס למשנה למנכ"ל הקבוצה, בנוסף על תפקידו כמנכ"ל תשלובת החלב.

אייל מליס מכהן מזה כ- 5 שנים כמנכ"ל תשלובת החלב בתנובה. קודם לכן כיהן בתפקידי ניהול בכיר בחברת חוגלה קימברלי ושימש כמשנה למנכ"ל וניהל את "חטיבת המוצרים לבית" ואת "חטיבת שרשרת האספקה". מליס מכהן בשנה וחצי האחרונות גם כיו"ר איגוד השיווק.

ד"ר אבן אמר, כי מינויו של איל מליס הינה תרומה חשובה לחבורת ההנהלה המגובשת של קבוצת תנובה וכי המינוי משקף את הערכת ועד ההנהלה ליכולותיו הגבוהות של מליס לסייע לקבוצה להתפתח ולעמוד ביעדיה. 
 
אריק שור מנכ"ל הקבוצה אמר עם המינוי: "קבוצת תנובה מבצעת פעולות שונות שנועדו לסייע לנו להיערך לאתגרים הרבים העומדים בפנינו. כחלק מפעולות אלה מוקדה פעילות הקבוצה בעסקי הליבה של תנובה, הוקמו תשלובת המותגים ותשלובת הסחורות והוסדרה פעילותן וכן התבצעו ומתבצעות פעולות התאמה ומיקוד במטה הקבוצה וביחידות השונות. מינויו של מליס כמשנה למנכ"ל תנובה יאפשר לקבוצה להיעזר בניסיונו הרב כמנכ"ל תשלובת החלב בחמש שנים האחרונות לנושאים הקשורים לקבוצה כולה ובמוכנותה לאתגרים שבדרך".

חזרה לכל ההודעות >