רוית ברניב מונתה ליו"ר תנובה

20/01/2013

רוית ברניב, לשעבר יו"ר קבוצת שיכון ובינוי, מונתה הערב ליו"ר תנובה. ברניב תחליף את ד"ר שמואל אבן, ששימש כיו"ר זמני של הקבוצה בעשרת החודשים החולפים. ד"ר אבן יסיים את כהונתו בוועד ההנהלה של תנובה בתום 5 שנות כהונה כמתוכנן.


רוית ברניב מביאה עמה לתנובה ניסיון רב שנים בניהול מערכות גדולות ומגוונות. בחמש השנים האחרונות כיהנה כיו"ר קבוצת שיכון ובינוי, במהלכן גיבשה את מנועי הצמיחה עיקריים לקבוצה: כניסה למדינות חדשות בפעילות התשתיות של הקבוצה, נדל"ן בארץ ובחו"ל, אנרגיה מתחדשת וטיפול במים ועוד. לפני כן שימשה כמנכ"ל נטוויז'ן אותה הובילה להנפקה בבורסה ולמיזוג עם 013 ברק.
 
ד"ר שמואל אבן השלים כהונת יו"ר קצרה יחסית בזמן, אך במהלכה עברה הקבוצה כברת דרך ארוכה ועמדה ביעדיה העסקיים. בתוך כך קיבל ועד ההנהלה - בעבודת מטה אינטנסיבית - סדרה של החלטות חשובות לעתיד הקבוצה, כגון ההכרעה על הקמת מחלבה מודרנית בתל-יוסף בהשקעה של 340 מיליון ₪, שתועיל גם לחקלאי הגליל.

אבן הודה למנכ"ל אריק שור, למנהלים ולעובדים על עבודתם המצוינת; וכן לקרן אייפקס ולמבטח שמיר, שבחרו בו בזמנו. הוא איחל הצלחה לרוית ברניב והמשך שגשוג לקבוצת תנובה.

חזרה לכל ההודעות >