הודעה לעיתונות - מינוי סמנכ"ל כספים חדש

31/07/2013

יעקב חן מונה לסמנכ"ל כספים של קבוצת תנובה


​מנכ"ל תנובה אריק שור הודיע היום על מינויו של יעקב חן לסמנכ"ל הכספים של קבוצת תנובה. חן מחליף את לורי הנובר שמונתה לאחרונה כסמנכ"ל כספים של נטפים.

יעקב חן כיהן כסמנכ"ל הכספים של סלקום בארבע השנים האחרונות. במסגרת תפקידו ניהל את אגף הכספים והיה אחראי על כלל הפעילות הפיננסית של הקבוצה כולל אסטרטגיה פיננסית, פיתוח עסקי וניהול קשרי משקיעים בארץ ובחו"ל.

חן היה אחראי על ניהול הדוחות הכספיים של סלקום בהתאמה לדרישות הדיווח בחברה דואלית NYSE), TASE) עפ"י כללי ה SEC.  בנוסף, כיהן כדירקטור בחברות הבנות. במסגרת תפקידו זה עסק גם בתהליך הרכישה והמיזוג של נטוויז'ן בסלקום.

לפני כן ובמהלך 12 שנה, כיהן יעקב במספר תפקידים בתחום הכספים בסלקום ובהם: מנהל המחלקה הכלכלית, מנהל מחלקת מחקר ומידע עסקי, מנהל מחלקת תמחיר ועוד.
 
יעקב בעל תואר שני במנהל עסקים במגמת מימון ומערכות מידע בהצטיינות, אוניברסיטת בר- אילן, ובעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, גם הוא בהצטיינות מאוניברסיטת בר- אילן. יעקב נשוי ואב לשלושה והוא יכנס לתפקידו בשבועות הקרובים.
 
אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה אמר: " אני מבקש להודות ללורי הנובר על 3 שנים שבהם הובילה מהלכים לשיפור ומובילות של מערך הכספים של הקבוצה. אני בטוח שבחברת נטפים ייהנו מהיתרונות שלה והיכולות המקצועיות והאישיות שלה.
 
אני מברך את יעקב על הצטרפותו להנהלת קבוצת תנובה. יעקב הוא מהמנהלים המנוסים במשק הישראלי. תנובה עומדת בפני אתגרים רבים ואני בטוח שתהיה לו תרומה רבה להמשך מובילותה של תנובה וחיזוקה"

חזרה לכל ההודעות >