יובל צעירי מונה לסמנכ"ל מערכות מידע של קבוצת תנובה

10/07/2013

יחליף את יענקל'ה רבינוביץ שפורש לאחר 32 שנים בתנובה


​אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה הודיע היום על מינויו של יובל צעירי לסמנכ"ל מערכות מידע של קבוצת תנובה וזאת לאחר הודעתו של יענקל'ה רבינוביץ על סיום תפקידו.

יובל צעירי, יליד 1966, בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, כיהן משנת 2007 בחברת אמדוקס ובתפקידו האחרון היה VP RMCC בחטיבת Delivery. במסגרת זו ניהל את הגוף הגלובלי המתמחה בפיתוח ויישום מערכות חיוב.

לפני כן, ניהל במשך כ-5 שנים את גוף ה-IT הגלובלי של אמדוקס בישראל, ארה"ב, הודו ואירופה. יובל כיהן גם כמנכ"ל חברת טסנת ישראל, המתמחה בבדיקות תוכנה והבטחת איכות התוכנה.
יובל בוגר יחידת ממר"מ ורס"ן במילואים, נשוי ואב ל- 4 ילדים. יחל בחפיפה במהלך חודש ספטמבר 2013.

אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה ביקש להודות ליענקל'ה רבינוביץ על 32 שנים בהם כיהן בתפקידים שונים במערכות מידע עד לתפקיד האחרון כסמנכ"ל מערכות מידע בו כיהן כ- 5 שנים: "יענקל'ה היה שותף להטמעתן של תשתיות טכנולוגית מתקדמות בתנובה והוביל לשיפורים ביכולות הרוחביות של הקבוצה בתחום.
 
בין הפרויקטים המרכזיים אותם הוביל : הקמת מערכת לאחוד דוחות כספיים בקבוצה, הקמת תשתית ERP ארגונית, שדרוג והחלפת מערך ה CRM ועוד. אני מבקש להודות לו בשם כל משפחת תנובה על השותפות לדרך, על העשייה ועל החיבור לתנובה לאורח השנים".
 
באשר למינויו של צעירי אמר שור: "יובל מביא עימו ניסיון נרחב ומגוון בתחומי מערכות המידע. לקבוצת תנובה אתגרים רבים וקיימת חשיבות לחטיבת מערכות מידע מתקדמת ומקצועית. אני סמוך ובטוח שניסיונו הרב והידע שלו יתרום להמשך פיתוחו של תחום מערכות המידע בתנובה".

חזרה לכל ההודעות >