השקה חריפה: שניצל קריספי חריף

השקה חריפה: מאמא עוף משיקה טעם חדש וייחודי - שניצל קריספי חריף

מאמא עוף, מרחיבה את סדרת השניצלים "קריספי" ומשיקה טעם חדש וייחודי בקטגוריה: שניצל קריספי חריף.
טעמו החריף של השניצל, משקף טרנד גובר בעולם המזון של צריכת מאכלים חריפים שנולד בעיקר מחשיפה למאכלי רחוב מגוונים וסוגים שונים של חריף. מאמא עוף שזיהתה את הפופולריות ההולכת וגדלה של טעם החריף, החליטה להשיק מוצר חריף שיקלע לטעמו של החך הישראלי. 

סדרת שניצל "קריספי", פותחה בתהליך ייצור ייחודי, שמעניק לשניצל ציפוי פריך במיוחד ומקנה לו טעם של שניצל שברגעים אלו "יצא" מהמחבת החם. מאז השקתה, בחודש מאי האחרון, זוכה סדרת "קריספי" להצלחה רבה, מאחר והיא מספקת חוויה רב חושית של "השניצל האידיאלי": שניצל עסיסי וגדול, אך לא גדול מדי, בעל גוון שזוף ועם פירורים היוצרים ציפוי עבה וקריספי עד אשר ניתן ל"שמוע" את הפריכות בעת הלעיסה. הסדרה כוללת שניצל קריספי רגיל ושניצל קריספי עם שומשום וכעת גם שניצל קריספי חריף.

כמו כל השניצלים של מאמא עוף, גם השניצלים בסדרת "קריספי" עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים, ללא תוספת מונוסודיום גלוטמט. כדי לקבל את אפקט הקריספי המירבי, מומלץ להכין את השניצלים בתנור או בטוסטר-אובן. 

אריזה במשקל 500 גרם.
כשרות מהדרין בפיקוח הרה"ג צפניה דרורי שליט"א, קריית שמונה.
להשיג ברשתות הנבחרות.

אודות מאמא עוף
מאמא עוף הינו מותג מוצרי עוף מוכנים לאכילה, בעל מגוון רחב של מוצרים קפואים ומצוננים מוכנים לאכילה, המיוצרים במפעל בקרית שמונה. מוצרי מאמא עוף מיוצרים תחת בקרת איכות מתקדמת ביותר, תוך הקפדה על טעם, איכות וטריות. כל השניצלים עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.