לראשונה בישראל: מאמא עוף משיקה סדרת שניצל עוף ללא גלוטן

17/12/2015

בשורה לחולי הצליאק ולנמנעים מגלוטן: לראשונה בישראל! מאמא עוף משיקה סדרת שניצל עוף ללא גלוטן.

הסדרה החדשה, כוללת שניצל אמיתי ביתי ללא גלוטן ואצבעות שניצל שומשום ללא גלוטן. בדומה לכל מוצרי מאמא עוף, גם השניצלים ללא גלוטן עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט. 


מאמא עוף, מרחיבה את סדרת השניצלים ומשיקה, לראשונה בישראל, שניצל עוף ללא גלוטן. הסדרה תכלול 2 מוצרים: שניצל אמיתי ביתי ואצבעות שניצל שומשום. בתהליך הפיתוח, שנמשך למעלה משנה, הושקעו משאבים רבים בפיתוח ובאיתור חומרי גלם מתאימים בארץ ובחו"ל לצד התאמת תהליך הייצור, על מנת לייצר שניצלים איכותיים, הדומים בטעמם למוצרים המוכרים של מאמא עוף. מחירי המוצרים ללא גלוטן, יהיו באותו מחיר מחירון לקמעונאי כמו המוצרים המקבילים הקיימים.

חולי הצליאק מהווים כ-1% מהאוכלוסייה בישראל ובנוסף אליהם, מספר הולך וגדל של צרכנים הנמנעים מצריכת גלוטן מטעמים שונים. עד היום לקהל זה לא היה מענה בקטגוריה של שניצל עוף קפוא מוכן לאכילה. לדברי צביה אורנשטיין קסן, מנהלת אגף השיווק והפיתוח: "כמובילת הקטגוריה, מאמא עוף מבקשת לתת מענה למגוון רחב של קהלים ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולפתח מוצרים גם עבור קבוצת חולי הצליאק והנמנעים מגלוטן. בהשקה זו, אנו מרחיבים לחולי הצליאק את מגוון מוצרי המזון הקיים היום בשוק עבורם ומתוך אותה תפיסה דאגנו גם להשיק שני מוצרים ולא אחד. מדובר במוצרים אשר דורשים תהליכי עבודה ייחודיים וקפדניים במפעל. 

כמו כל השניצלים של מאמא עוף, גם סדרת השניצלים ללא גלוטן עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.

הסדרה החדשה כוללת שני מוצרים במשקל 700 גרם ליחידה: שניצל אמיתי ביתי ללא גלוטן ואצבעות שניצל שומשום ללא גלוטן בכשרות מהדרין בפיקוח הרה"ג צפניה דרורי שליט"א, קריית שמונה. ניתן להשיג ברשתות הנבחרות.

אודות מאמא עוף

מאמא עוף הינו מותג מוצרי עוף מוביל, בעל מגוון רחב של מוצרים קפואים ומצוננים מוכנים לאכילה, המיוצרים במפעל בקרית שמונה. מוצרי מאמא עוף מיוצרים תחת בקרת איכות מתקדמת ביותר, תוך הקפדה על טעם, איכות וטריות. כל השניצלים עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.