לראשונה בישראל: משקאות סויה BIO עם פירות בטעמים מפנקים

בשורה לצרכני תחליפי החלב: משקאות סויה BIO עם פירות בטעמים מפנקים. הסדרה תכלול משקאות סויה בטעמי פטל-תפוח, תות-בננה, ואפרסק.


תנובה מרחיבה את סדרת הסויה במקרר, ומשיקה לראשונה בישראל משקאות סויה BIO עם פירות באריזה אישית, בטעמי פטל-תפוח, תות-בננה, ואפרסק. משקאות הסויה BIO מועשרים בוויטמינים, בסידן ובחיידקי יוגורט ומופקים מפולי סויה מלאים שאינם מהונדסים גנטית, וכך מספקים מענה בריאותי לקהל הצרכנים המחפשים אחר תחליפי חלב, מבלי להתפשר על ערכים תזונתיים וטעם עשיר. תנובה היא החברה היחידה המציעה מוצרי סויה מצוננים, אשר מופקים מפולי סויה מלאים בתהליך ייחודי.
 
לילך שולומון כהן, מנהלת חטיבת השיווק בתשלובת החלב של תנובה "קטגוריית תחליפי החלב נמצאת במגמת צמיחה מתמדת בישראל, ואנו עדים לגידול דו ספרתי במכירות מדי שנה. השקה זו מהווה ציון דרך נוסף בהשקעתה של תנובה בתחום תחליפי החלב, אותו היא מובילה עם מגוון המוצרים הרחב ביותר בשוק, מתוך מחייבות להמשיך לפתח ולייצר פתרונות למגוון קבוצות באוכלוסייה בעלות צרכים שונים. משקה סויה BIO הינו מוצר בלעדי וראשון מסוגו, המשלב חדשנות מוצרית, איכות וחווית פינוק הודות לטעם העשיר".  
 
תנובה מובילה את קטגוריית תחליפי החלב עם 55% נתח שוק, ומציעה מגוון רחב של מוצרים, ביניהם: משקאות סויה מצוננים ועמידים, לרבות משקה חלב סויה, שוקו ווניל, וכן מעדני סויה טריים בטעמי שוקולד ועם חיידקי יוגורט בטעמי תות, אפרסק  וטבעי.
 
1.2% שומן
משקל: 250 גרם