מאמא עוף יוצאת במבצע קיץ לילדים בשיתוף TOYS R US ומשיקה שניצל בצורת לבבות

בין המשתתפים יוגרל בכל יום פרס חלום שהזוכה בו יוכל למלא עגלה בצעצועים לבחירתו ברשת TOYS R US בשווי של עד 3000 ₪. במהלך תקופת המבצע יוגרלו אלפי שוברי קנייה למימוש ברשת TOYS R US בשווי של מעל לרבע מיליון ש"ח. המבצע יחל ב-29.6 ויסתיים ב-11.8 ויכלול את כל מוצרי מאמא עוף הקפואים.  


מאמא עוף יוצאת במבצע במהלך החופש הגדול, בשיתוף רשת הצעצועים TOYS R US, אשר יכלול את כל מוצרי מאמא עוף הקפואים. מדובר בשיתוף פעולה של שני מותגים אהובים ונחשקים בקרב ילדים, המובילים, כל אחד בתחומו, את הקטגוריה. על כל אריזת מאמא עוף יופיע קוד אותו יצטרך הצרכן להקליד באתר המבצע בכתובת mamatoys.co.il. בכל יום תתקיים הגרלה בה יוגרלו עשרות שוברים לקניה ברשת TOYS R US בשווי 100/200/250 ₪. כמו כן בכל יום יוגרל פרס חלום שהזוכה בו יוכל להיכנס לאחת מחנויות הרשת ולאסוף כמה צעצועים שהוא רוצה לתוך העגלה מכל המחלקות (עד סכום של 3000 שקלים). פרס החלום נבחר לאחר סקר שמאמא עוף ערכה בקרב ילדים במטרה לדעת מהו הפרס הנחשק בעיני ילדים
 
לקראת המבצע מאמא עוף אף מרחיבה את סדרת השניצלים ומשיקה שניצל בצורת לבבות. כמו כל מגוון השניצלים של מאמא עוף, גם "שניצל לבבות" עשוי מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.
 
אריזה במשקל 700 גרם.
כשרות מהדרין בפיקוח הרה"ג צפניה דרורי שליט"א, קריית שמונה.
להשיג ברשתות הנבחרות.
 
אודות מאמא עוף
מאמא עוף הינו מותג מוצרי עוף מוביל, בעל מגוון רחב של מוצרים קפואים ומצוננים מוכנים לאכילה, המיוצרים במפעל בקרית שמונה. מוצרי מאמא עוף מיוצרים תחת בקרת איכות מתקדמת ביותר, תוך הקפדה על טעם, איכות וטריות. כל השניצלים עשויים מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא ניטריטים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא תוספת מונוסודיום גלוטמט.
 
אודות TOYS R US
טויס אר אס הינה רשת הצעצועים והפנאי הגדולה והמובילה בעולם בעלת  28 סניפים בישראל בפריסה ארצית מבאר שבע ועד כרמיאל. הרשת מציגה את המותגים המובילים בעולם ואת המוצרים החדישים והאיכותיים ביותר:
צעצועי התפתחות לתינוקות, עגלות תינוק, טיולונים, מושבי בטיחות, צעצועים לילדים, עולם הגלגלים הכולל תלתי אופן לפעוטות, אופניים לילדים ואופני הרים לבוגרים ועולם המולטימדיה הכולל את עולם משחקי המחשב, הקונסולות, המצלמות והנגנים.