מאמא עוף משיקה: שניצל קריספי שעושה רעש

02/06/2015

ילדים ובני נוער מעדיפים שניצל עם ציפוי קריספי במיוחד

מאמא עוף מרחיבה את סדרת מוצריה ומשיקה את סדרת " קריספי".
הסדרה הינה תוצר של תהליך פיתוח ייחודי אשר מעניק לשניצל ציפוי פריך במיוחד ומדמה את השניצל הכי קרוב לשניצל שכרגע יצא מהמחבת. הסדרה כוללת שניצל קריספי רגיל ושניצל קריספי עם שומשום.
 
במחקרים שערכה מאמא עוף נמצא שתדירות אכילת שניצלים בקרב קהל היעד העיקרי, ילדים ובני נוער, היא בין פעמיים לשלוש בשבוע, ושרמת האטרקטיביות של השניצל שיועדף עליהם תיקבע על-פי חוויה רב חושית: השניצל האידיאלי צריך להיות עסיסי וגדול, אך לא גדול מדי, בעל גוון שזוף ועם פירורים היוצרים ציפוי עבה וקריספי, עד שממש אפשר לשמוע את הפריכות בעת האכילה. סדרת השניצל קריספי החדש של מאמא עוף עונה על הפרמטרים הללו, וזכתה לציונים גבוהים ביותר במבחני טעימה שנערכו בקרב קהל היעד.
 
כמו שאר שניצלים של מאמא עוף גם "שניצל קריספי" עשוי מ-100% חזה עוף, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים, ללא תוספת מונוסודיום גלוטמט. כדי לקבל את אפקט הקריספי המירבי, מומלץ להכין את השניצלים בתנור או בטוסטר-אובן (תנורון).
 
אריזה במשקל 500 גרם.
כשרות מהדרין בפיקוח הרה"ג צפניה דרורי שליט"א, קריית שמונה.
להשיג ברשתות הנבחרות.
 
אודות מאמא עוף
מאמא עוף הינו מותג מוביל בתחום מוצרי העוף, הכולל מגוון רחב של מוצרי עוף קפואים מצוננים ומוכנים לאכילה, המיוצרים במפעל שבקרית שמונה. מוצרי מאמא עוף מיוצרים תחת בקרת איכות המתקדמת ביותר, תוך הקפדה על טעם וטריות. כל השניצלים של מאמא עוף עשויים מ- 100% חזה עוף, ללא תוספת מונוסודיום גלוטמט, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים.