מיני כרובית ומיני ברוקולי - מוכנים לבישול ואפייה

לקראת שבועות סנפרוסט משיקה: מיני כרובית ומיני ברוקולי - מוכנים לבישול ואפייה. המוצרים נוחים לשימוש בפשטידות ומאפים ומהווים נשנוש בריא ומזמין לקטנטנים.

בשנתיים האחרונות צריכת הכרובית והברוקולי בקרב ישראלים גדלה בכ-30% בממוצע.


סנפרוסט מחדשת ומשיקה שני מוצרי מיני: מיני ברוקולי ומיני כרובית. מוצרי המיני מספקים נוחות בבישול ובאפייה וחוסכים את הזמן והטרחה הכרוכים בחיתוך הירקות. ניתן לשלב את המיני ברוקולי ומיני כרובית בקישים, פשטידות, סלטים קרים וחמים, מרקים או כתוספת מזינה לארוחה. יתרה מכך, מוצרי המיני מתאימים מאוד ומזמינים עבור ילדים קטנים, כנשנוש בריא - אפילו לאכילה בידיים. הברוקולי והכרובית הינם מוצרים פופולאריים מאוד בקרב הצרכנים הישראלים וצריכתם עלתה בשנתיים האחרונות בכ-  30% בממוצע.
 
דלים בקלוריות, עשירים בערכים תזונתיים
הברוקולי והכרובית שייכים למשפחת המצליבים ומכונים "פרחי עושר". הם דלים בקלוריות ובעלי ערך תזונתי גבוה. הברוקולי הוא אחד הירקות העשירים ביותר בסידן ששיעור ספיגתו וזמינותו לגוף גבוהים ולכן מהווה את אחד המקורות הצמחיים הטובים ביותר לסידן.  הכרובית עשירה בתרכובות המשפרות את פעילות האינסולין ותורמות לאיזון סוכרת ולהפחתת רמות הכולסטרול בדם.
 
כמו כל הירקות של סנפרוסט, גם הברוקולי והכרובית נקטפים כאשר הם בשיאם מבחינת הערכים התזונתיים, המראה, הצבע, הטעם והמרקם, ומוקפאים שעות ספורות לאחר הקטיף, כך שנשמרים בהם הערכים התזונתיים ותכונות הירק הטרי ללא כל שימוש בחומרים משמרים.
 
מיני כרובית / מיני ברוקולי נמכרים באריזה במשקל 600 גרם.