סנפרוסט יוצאת במבצע משמעותי לקמעונאים לרגל חג הפסח

תציע 6 מוצרים מובילים של החג בחצי מחיר לצורך הטבה של 1+1 לצרכן: אפונה, שעועית ירוקה, שעועית צהובה, תירס, גזר גמדי, אפונה וגזר. המבצע מיועד לכל נקודות המכירה ורשתות השיווק ברחבי הארץ.

מנכ"ל תנובה אייל מליס : " אנחנו באים לקראת הצרכן הישראלי לחג הפסח במבצע חסר תקדים ויוצא דופן. נענינו לקריאת שר האוצר להוזיל את סל הקניות לקראת החג ואנו מאמינים שהקמעונאים יעבירו את ההנחות הגדולות האלה לצרכנים".


לקראת חג הפסח סנפרוסט תציע לקמעונאים את 6 המוצרים המובילים של החג בחצי מחיר לצורך הטבה של 1+1 לצרכן. המוצרים שעליהם תינתן ההנחה: אפונה, שעועית ירוקה, שעועית צהובה, תירס, גזר גמדי, אפונה וגזר. המבצע צפוי להתקיים בין התאריכים: 10.4.16- 22.4.16 ומיועד לכל רשתות השיווק ונקודות המכירה ברחבי הארץ.

מהירקות הקפואים של סנפרוסט ניתן להכין מנות מגוונות לשולחן החג: תוספות ירקות, מרקים, פשטידות ומיני מאפים, מוקפצים, תבשילים, סלטים קרים וחמים ועוד.

סנפרוסט, מבצעת תהליך ייצור ייחודי המבטיח את הקפאת הירקות במהירות, בתוך שעות ספורות מהקטיף, כשערכיהם התזונתיים בשיאם. זאת לאחר שעברו תהליך מיון קפדני וחליטה קצרה. כל אלה שומרים על הערכים התזונתיים ותכונות הירק הטרי, ללא כל שימוש בחומרים משמרים.