הודעה לעיתונות - עדכון מחיר הקוטג'

14/02/2013

בעקבות הודעת הממשלה על עליית מחירי המוצרים המפוקחים ב- 3.5% בממוצע, הודיעה תנובה כי בשל הצמדת מחיר הקוטג' למחיר המוצרים המפוקחים – יעודכן מחיר הקוטג' ב- 3.5%


​אריק שור מנכ"ל תנובה: "התחייבנו להתנהל ברגישות יתרה  במחירי מוצרי הבסיס וכך אנו עושים"

באוקטובר 2012, לאחר עליית מחירי החלב הגולמי ב- 9.4%, הודיעה תנובה כי לא תעלה את מחיר הקוטג' אלא תצמיד את מחירו למחירי המוצרים המפוקחים שייקבעו בהחלטת המדינה.

לאור צו הפיקוח שנחתם אתמול ובו נקבע כי מחירי המוצרים המפוקחים לצרכן יעלו בממוצע ב- 3.5%, הודיעה תשלובת החלב של תנובה לרשתות ולקמעונאים כי מחיר הקוטג' יעלה ב- 3.5%. לאור עדכונים אלו יעמוד המחיר המומלץ לצרכן לקוטג' 5% - על 6.16 ₪ (במקום 5.95 ₪).

אריק שור מנכ"ל תנובה:  "על פי החלטת הממשלה מחירי המוצרים המפוקחים של תנובה וביניהם החלב, גבינת העמק במעדניה, החמאה האשל והגיל עולים בממוצע ב- 3.5%. לקחנו על עצמנו להצמיד  את שיעור השינוי במחיר הקוטג' לשיעור העלייה של המפוקחים ולאור זאת הקוטג' יעלה בהתאמה ב- 3.5%. התחייבנו להתנהל ברגישות יתרה במחירי מוצרי הבסיס וכך אנו עושים".

יצויין, כי באוקטובר 2012 העלתה תנובה את מחיר הגבינה הלבנה ב- 2.5%. עתה לאור החלטת השרים על עליית מחירי המוצרים המפוקחים ב- 3.5% בממוצע, תושלם עליית מחיר הגבינה הלבנה ב- 1%.
המחיר המומלץ לגבינה לבנה 5% - יעמוד על 6.61 ₪(במקום 6.54 ₪).

חזרה לכל ההודעות >