תנובה מורידה את מחיר הקוטג' לקמעונאים ב-4.2%

01/07/2013

בעקבות ירידת מחיר המטרה של החלב: תנובה מורידה את מחיר הקוטג' לקמעונאים ב-4.2% ובהתאם ממליצה להוריד את מחירו המומלץ לצרכן למחיר של 5.95 ₪

 
בנוסף, הורידה תנובה את מחיר הגבינה הלבנה לקמעונאים ב-2.5% ובהתאם המליצה להוריד את המחיר המומלץ של הגבינה הלבנה (250 גרם) לצרכן למחיר של 6.5 ש"ח 
 
אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה מסר: "התחייבנו להיות קשובים לצרכנים ולהתנהל ברגישות במוצרינו הבסיסיים. הורדת מחיר המטרה בשיעור ניכר מאפשרת לנו לבצע הורדה במחירינו לקמעונאים ולהמליץ על הורדת מחירים מומלצים לצרכן בקוטג' ובגבינות הלבנות".
 
תשלובת החלב של קבוצת תנובה הודיעה היום כי בהמשך לירידת מחיר המטרה של החלב ב-9.73 אגורות היא מורידה את מחיר גבינת הקוטג' לקמעונאים, וכן את המחיר המומלץ לצרכן של הקוטג' ל-5.95 ₪ (המחיר המומלץ לצרכן הקודם עמד על 6.21 ₪); ואת מחיר הגבינה הלבנה לקמעונאים, וכן את המחיר המומלץ לצרכן של הגבינה הלבנה (250 גרם) למחיר מומלץ לצרכן של 6.5 ₪ (המחיר המומלץ לצרכן הקודם עמד על 6.67 ש"ח). הורדת המחיר תיכנס לתוקף ביום ג' בבוקר עם ההודעה לרשתות השיווק והקמעונאים.

מדובר בהורדה של 4.2% במחיר המומלץ לצרכן של הקוטג' ובהורדה של 2.5% במחיר המומלץ לצרכן של הגבינה הלבנה.
אריק שור מנכ"ל קבוצת תנובה: "התחייבנו להיות קשובים לצרכן ולהתנהל ברגישות במוצרינו הבסיסיים ועל כן קיבלנו החלטה להוריד את המחירים שלנו לקמעונאים וכן להמליץ על הורדת  המחירים המומלצים של הקוטג' והגבינה הלבנה לצרכן, שהינן מוצרי יסוד ונמצאים בכל בית בישראל".
 
עוד הוסיף שור ואמר –"אנחנו בוחנים באופן קבוע את המחירים שלנו במטרה לעדכן אותם בהמשך להתפתחויות במשק ולמגמות של עלויות כלל חומרי הגלם ועלויות הייצור ובתוכם מחיר המטרה. הורדת מחיר המטרה בשיעור ניכר מאפשרת לנו לבצע הורדה במחירינו וכן במחירים המומלצים על ידי תנובה של מוצרי בסיס אלו  לטובת הצרכנים".

מחירים לדוגמא:
 
מחיר מומלץ ישן​ מחיר מומלץ חדש​
קוטג' 250 גרם​ 6.21 ש"ח​ 5.95 ש"ח
גבינה לבנה 250 גרם​ 6.67 ש"ח​ 6.50 ש"ח
גבינה לבנה 500 גרם 12.19 ש"ח​ 11.88 ש"ח