אחריות חברתית

תנובה הוקמה לפני 90 שנה ושורשיה שזורים במפעל ההתיישבות הציוני ופועלו, המתבטא בפיתוח החקלאות ותעשיית המזון בארץ. כחברת המזון המובילה במדינה, שאתריה פרוסים בכל רחבי הארץ, תנובה מעסיקה כ-6,500 עובדים ומשפיעה על מעגלים נוספים בתחומי משק החלב, החקלאות והתעשייה.

אחריות חברתית חדש

לאור פעילותנו רבת השנים, אנו רואים מחויבות בחיזוק החברה והקהילה בה אנו פועלים, ועל כן בחרנו במספר תחומי עשייה הקרובים לליבנו ואשר מייצגים את תפיסת העולם העומדת מאחורי המשפט "לגדול בבית ישראלי".

"לגדול בבית ישראלי", הוא מושג הבנוי מפסיפס של חוויות וזיכרונות פיזיים ורגשיים מהבתים הפרטיים של כל אחד מאתנו, היוצרים ביחד את התמונה הגדולה, שהיא החוויה המשותפת, הכוללת של גדילה בבית ישראלי.

החוויה הרגשית של "הבית" קשורה לריחות ולטעמים, למסורות וערכים, ואילו חווית הגדילה קשורה גם לתזונה ובפרט למוצרי מזון הנמצאים בכל בית ישראלי: חלב ביצים וגבינה.

אחריות תאגידית 

הקליקו כאן לצפות בקוד האתי של תנובה 

קבוצת תנובה מוצאת לנכון לממש את ערך הנתינה והדאגה לזולת במספר אופנים:

  • בשנת 2010 הגינו את פרויקט "בית לגדול טוב", והשקנו את "בית לגדול טוב" הראשון בכפר גבירול, ברחובות. מאז השקת הבית הראשון ברחובות, הוקמו עוד כ- 7 בתים נוספים: בקרית ביאליק, חיפה, טמרה, נצרת עילית, אופקים, באקה אל גרבייה ופתח תקווה. 
  • תרומה על בסיס שוטף וקבוע של מוצרי מזון לעמותות המסייעות למשפחות במצוקה.
  • אימוץ לוחמי שייטת 3, במסגרת פרויקט "אמץ לוחם".


אנו גאים בעובדינו, המתגייסים במהלך השנה לפעילויות ההתנדבות השונות, המאפשרות לכולנו להרגיש מקרוב עשייה ערכית משמעותית ומעורבות בקהילה.