אמץ לוחם

חברת תנובה שומרת בלבה פינה חמה לחיילי צה"ל כחלק ממסורת ארוכת שנים של דאגה לחיילנו בעתות מלחמה, כמו גם אימוץ יחידות שונות כדבר שבשגרה. כחלק ממסורת זאת, חברה קבוצת תנובה במרץ 2009 לפרויקט "אמץ לוחם", במסגרתו אימצנו לחיקנו את לוחמי שייטת 3, יחידת ספינות הטילים של חיל הים הישראלי.
בספטמבר 2013 תנובה החליטה לאמץ יחידה נוספת, והיא מאמצת את יחידת שלד"ג שהיא יחידת הקומנדו של חייל האוויר הישראלי.

אמץ לוחם ראשי

"אמץ לוחם" הינו פרויקט של האגודה למען החייל הקושר בין חברות עסקיות במשק לגדודי לוחמים, על ידי אימוץ ערכי, תומך ומסייע, המתבטא, בין היתר, בתרומה כספית תלת שנתית ובפעילות תרבות, פנאי ורווחה המיועדת לחיילים.

ראינו למול עינינו את הלוחמים הצעירים היוצאים באומץ אל הים בכל עת ובכל מזג אויר, ועושים ימים כלילות בשמירה על הבית שלנו, ועל ידי מילוי חובתם מאפשרים לנו להמשיך בשגרת חיינו. השירות הצבאי שלהם מעורר בנו בכל פעם מחדש הערכה וגאווה לרוח ההתנדבות, המסירות והתרומה הפועמת בלבבות צעירים אלו.

ממקום מושבנו על היבשה, על האדמה והקרקע המוצקה, החלטנו להתגייס לטובת יורדי הים ולוחמי חיל האוויר. הבטחנו שנלווה את הלוחמים באופן צמוד, מעורב, אכפתי, אוהב, מחבק, בכל משאב שיש ביכולתנו להציע ובכל שעה שנידרש, מתוך רצון לתרום לרווחתם ולעודד את רוחם.

הריחוק מהבית הפרטי של כל אחד מהלוחמים, הלחץ ואינטנסיביות המשימות של חיי השייטת יוצרים הוויה משותפת של משפחה אחת. אנו בתנובה שמחנו להצטרף למשפחה זו.

פרויקט "אמץ לוחם" מאפשר לנו להזכיר ללוחמים את הטעם הביתי האהוב גם במרחקים מהבית, בדמות מוצרינו הנשלחים אליהם לספינות על מנת לפנק ולעטוף אותם בחום ואהבה, ולומר להם בכל בוקר מחדש: "אנו מודים לכם על כל יום שאתם שומרים על הבית הישראלי של כולנו"!

אנו גאים בעובדי קבוצת תנובה שהצטרפו והתנדבו במהלך השנים לפעילויות המשותפות שייועדו לחיילי שייטת 3 ולעובדי החברה.