הזדמנויות

There are no dreams too large,
no innovation unimaginable
and no frontiers beyond our reach.

-John S Herrington-

אודות

Capsule היא תכנית החדשנות של תנובה בליווי אמזון ווב סרויסס (AWS), המהווה קרקע ליוזמות, פיתוח ויישום של פריצות דרך טכנולוגיות וחדשנות דיגיטלית בצרכנות וקמעונאות.
Capsule היא נקודת המפגש בין חדשנות, דיגיטל וטכנולוגיה לבין אתגרי השוק, השיווק והתעשייה. בין חברות סטארט-אפ וטכנולוגיה לתנובה, בין "כאן ועכשיו" לעתיד.

למה להצטרף

Capsule היא הזדמנות עבור חברות סטארט-אפ בשלות ליצור שיתוף פעולה נקודתי ואף ארוך טווח, עם תנובה, ע"י הצגת פתרונות לאתגרים עסקיים. אם אתם מחזיקים בטכנולוגיה ייחודית, מודל עסקי פורץ דרך או מוצר, שעשוי לשנות את פני העתיד, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, ליהנות מסביבת פיתוח, יישום והטמעה, תמיכה במימון וקהילת החדשנות.

האתגרים

Capsule מחפשת חדשנות דיגיטלית וטכנולוגית בתחומי הצרכנות והקמעונאות. אתגרים עסקיים של תנובה, המהווים את הבסיס לשיתוף הפעולה, נחלקים למספר זירות תוכן בניהם: מודלים עסקיים חדשים, חווית לקוח וצרכן כולל שיווק ותוכן דיגיטלי להעצמת המעורבות, חדשנות צרכנית בנקודות מכירה, תובנות צרכניות, מסחר אלקטרוני, דאטה ואנליזה ועוד.

אמזון ווב סרויסס

Floor28 מאכלס את מתחם AWS Builders Space שתוכנן במיוחד לספק לסטארט אפים בשלבים מוקדמים וליזמים את המשאבים הטכנולוגיים, הדרכה וחונכות על ידי ארכיטקטים של פתרונות מאמזון ווב סרוויס AWS וצוותים של מנהלי לקוחות, זאת באמצעות תכנית בת 10 שבועות של שהות במקום. ב- AWS Builders Space יש מרחב עבודה משותף בקומה 28 המיועד לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים כדי להאיץ את תהליך הבנייה של מוצר בר קיימא מינימלי מוכן לפריסה, ומאפשר לסייע לחברות מגובות הון סיכון להגיע לנקודת הציון הטכנולוגית הבאה שלהם או להשיק מוצר חדש.

* בתוקף לשנתיים מתחילת התכנית, לחברות שלא קיבלו את מקסימום מכסת הקרדיט בעבר

סיפורי הצלחה

שמחים להציג בפניכם פרויקטים שהסתיימו בהצלחה