שאלות ותשובות

כללי:

Capsule מחפשת סטארטאפים בשלים וחברות טכנולוגיה צעירות המחזיקות בפתרונות אשר עשויים לסייע לנו בפיצוח אתגרים בתחומים שונים.

האתגר הוא הבסיס הראשוני לשיתוף הפעולה ביננו.
אתגר הוא תחום תוכן, בו אנחנו מחפשים פתרונות וחדשנויות דיגטליות, אותן נוכל ליישם ולהטמיע. האתגרים נחלקים לזירות תוכן, אשר עבור כל אחת מהן, תוכלו להגיש הצעות. 

capsule והאתגרים בה, עוסקים בחדשנות דיגיטלית בתחומי הצרכנות והקמעונאות תחת מספר זירות תוכן:
חווית הצרכן, תובנות צרכניות, נגיעה ישירה בצרכן, מודלים עסקיים היוצרים הפרעה, תזונה חכמה,  קמעונאות חדשה בנק' המכירה, ותהליכי מכירה מול הקמעונאים

Capsule איננה פלטפורמת השקעות. 
חברות אשר יתקבלו לתוכנית יהנו מסיוע כספי או שווה כסף לטובת מימוש הפיילוט היישומי.
במידה והפיילוט יהיה מוצלח, תבחן האופציה ליצירת שיתוף פעולה אסטרטגי ארוך טווח.

תהליך ההרשמה וההשתתפות בתכנית:

התכנית מורכבת מ-4 שלבים פשוטים: Brief – Pitch – Pilot – Partner

באתר Capsule יפורסמו האתגרים והצרכים של תנובה, עבורם נדרשים פתרונות.
אם תרצו להגיש הצעה עבור אתגר אחד או יותר, תוכלו לעשות זאת באמצעות כפתור הגשת ההצעה המופיע בעמוד האתגר. לנו ייקח כ-30-45 יום לבחון את הצעתכם. 
במידה וההצעה שהגשתם רלוונטית, תוזמנו לשלב ה-Pitch בו תציגו את ההצעה שלכם מול ועדת ה- Capsule.

לאחר בחינת ההצעות, נעדכן אתכם האם התקבלתם לתכנית והאם אנחנו מעוניינים להתקדם איתכם לשלב ה-Pilot.
עם הקבלה לתכנית, תוזמנו לפגישה ראשונית עם חבר הנהלת תנובה, צוות ה-Capsule והמנטורים לישיבת התנעה ראשונית.

בכל מקרה, תוכלו להמשיך להגיש הצעות לאתגרים נוספים, וגם במידה ולא תעברו לשלבים הבאים, הצעתכם ופרטיכם יישמרו אצלנו, ונשמח לפנות אליכם בעתיד.

בסיומו של כל פיילוט תבחן האפשרות להרחבת שיתוף הפעולה והטמעת המוצר, השירות או הטכנולוגיה שהוצעה באופן רחב יותר. יחד עם זאת, פיילוט מוצלח אינו ערובה להמשך התקשרות עתידית.

ההרשמה לתכנית מתבצעת באמצעות הגשת הצעה לאחד או יותר מהאתגרים המפורסמים באתר.
במידה ויש לכם רעיון אחר, שאינו עונה באופן ישיר לאחד האתגרים אך תרצו לשתף אותנו בו, תוכלו להציגו תחת "אתגר כללי" או לכתוב לנו למייל: capsule@tnuva.co.il

בשלב ה- Brief  וה- Pitch תתבקשו לספק רק את המידע התומך בהצעה. אודותיכם, ואודות הפתרון שבידכם. אנו ממליצים לחלוק אך ורק מידע שאינו סודי. יזמים וסטארט-אפים שיתקבלו לתוכנית Capsule יתבקשו לחתום על הסכם סודיות הדדי עם קבוצת תנובה לפני גילוי מידע סודי כלשהו.

בהחלט. תוכלו להגיש הצעה לכל אתגר הרלוונטי עבורכם, וכן מספר הצעות עבור אותו אתגר.

לאחר שתגישו את ההצעה שלכם, תקבלו מייל אשר יאשר את קליטת ההצעה במערכת.
בחינת ההצעה תערך כ-45-30 ימים ולאחריה תקבלו עדכון נוסף במייל, בין אם הצעתכם עברה לשלב הבא ובין אם לא. במידה ותעברו לשלב הבא, תוזמנו להצגה פרונטלית לאחריה תדעו האם התקבלתם לתכנית.

מערכת ה- Capsule מעדכנת באופן אוטומטי על מעבר בין שלב אחד למשנהו. בכל שאלה או אי בהירות אתם מוזמנים לכתוב לנו למייל: capsule@tnuva.co.il

תנובה:

חברות שיתקבלו לתכנית יזכו למעטפת תומכת ומקיפה שבסופה פיילוט יישומי בו יוכלו ליישם את המוצר, השירות או הטכנולוגיה שבידם לצד תנובה. מעטפת זו כוללת גישה לנכסים ולתשתיות של תנובה על מותגיה הרבים, לרצפת היצור והמכירה, לחשיפה והיכרות עם תהליכים שונים של מכירות, לוגיסטיקה, שיווק, תובנות צרכניות (דאטה ומחקר) ושירות צרכנים. לצד זאת, תנובה תספק ליווי מקצועי של יחידות המטה המתמחות שלה (דיגיטל, חדשנות, פיתוח עיסקי, מערכות מידע ועוד). כולל תובנות של אנשי מקצוע מהמחלקות השונות בחברה שיהוו מנטורים להבנת השוק, הגדרה מטבית של הפתרונות ובחינת הפתרון בפועל.

תנובה תשתתף במימון הפיילוט באמצעות מענק בגובה של עד 50,000$  כחלק מהוכחת ההתכנות המוצרית (POC),  ובהיותה לקוח פוטנציאלי משמעותי בדרך למיסחור הטכנולוגיה בשוק.

Amazon Web services:

במסגרת התוכנית Activate for StartUps – AWS תספק לחברות

עד $10,000 בקרדיטים לשימוש בשירותי מחשוב הענן של AWS ( בתוקף לשנתיים מתחילת התכנית, לחברות שלא קיבלו את מקסימום מכסת הקרדיט בעבר)

ליווי של צוות הSolution Architects ושירותי תמיכה מרחוק בשווי של עד $5,000 בתוקף לשנה.

הקומה ה28: שימוש בחלל העבודה המשותף AWS Builder Space בקומת הקהילה של AWS בשרונה למשך 10 שבועות (לחברות שנבחרו לתכנית, עד 4 אנשים בחברה).

משפטי:

השתתפות בתוכנית מותרת מגיל 18 בלבד.

לא. ההצעות שתגיש באמצעות האתר אינן חשופות לכלל משתמשי האתר; רק הצוות הניהולי של תוכנית Capsule ושותפי התוכנית לפי שיקול דעתה של תנובה יוכלו לצפות בהן.

רק חברות שיתקבלו לתכנית יחתמו על הסכם סודיות הדדי ועל הסכם פיילוט.

אם תיבחר לתוכנית Capsule תידרש להיכנס להסכם מסחרי של תוכנית Capsule שיקבע את התנאים המסחריים בין הצדדים, לרבות בנוגע לזכויות הקניין הרוחני